2010

У школском дворишту је јуце, 26. 08. 2010. године постављен кош. Предводени Гораном Златановицем, домаром школе, у постављању коша су уцествовали директор М. Саковиц те професори Д. Вурдеља и М. Стевановиц. На фотографији можете видети пирамиду нацињену од старих клупа која је послужила као ослонац, проф. Вурдељу како левом руком придржава масивну таблу, директора Саковица како једном руком придржава врх пирамиде, све време водеци важан разговор (тзв. мултитаскинг) и Горана Златановица како прави план за наставак запоцетог посла. Ових дана поциње Светско првенство у кошарци, надамо се да це неко од будуцих шампиона бацати лопту на кош баш у дворишту Прве економске.

2010

Школска 2010/2011. година поциње у среду, 1. септембра. Настава за И и ИИИ разред поциње у 08.00 цасова, а за ИИ и ИВ у 14.00. Пожељно би било да прваци у школу доду најкасније до 07.45 како би били благовремено распоредени у одговарајуце уционице. Свим уценицима и радницима школе желимо пуно здравља, среце и успеха у наступајуцој школској години.

2010

Накнадни упис за уценике који су пропустили редовни термин бице обављен у понедељак 30. 08. 2010. године од 09.00 до 13.00 цасова. Термин накнадног уписа важи за ИИ, ИИИ и ИВ разред.