октобар

Меморијално такмичење "Стана Шипчић-Ћана"

У среду, 10. октобра 2012. године, одржано је меморијално такмичење из рачуноводства за други разред.
На такмичењу је учествовало 24 ученика.
Победник такмичења је ученик Бојан Мркела (2-4), предметни професор Цветан Јамандиловић.
Такмичење су организовали професори Н. Пијановић, А. Дворнић, Љ. Марић и Ц. Јамандиловић.

Преузмите комплетну ранг листа такмичења: Memorijalno takmicenje STANA SISPCIC CANA-rang lista-10-10-2012.pdf

Активности секције Младих економиста

Дана 18. 10. 2012. године су ученице 4/4 Ђина Ивановић и Милица Срндовић, чланице секције Млади економисти, биле на предавању на ФЕФА универзитету. Тема предавања је била: Европске интеграције Србије, а предавач господин Фрејк Јанмат, шеф секције за европске интеграције и економију у делегацији ЕУ у Србији.
Ученице је водила професорка Нина Нешић Јанаћковић.

октобар

У уторак, 23. октобра 2012. године, одржана је у амфитеатру школе економска трибина са темом "Брендови и друштво". Предавач је био проф. др. Ненад Перић са Универзитета Метрополитан. Организатори трибине су професори Душанка Прошић и Бранка Баљак.

октобар

У среду, 24. октобра 2012. године, у амфитеатру школе, одржана је трибина на тему "Како изаћи из актуелне кризе, у свету и код нас". Предавач је био Михајло Црнобрња професор факултета за економију,  финансије и администрацију (ФЕФА).