јун

Прослава матураната у дворишту школе

У четвртак, 31. маја 2012. године, матуранти су завршетак школовања прославили у дворишту школе.

јун

Хуманитарна акција ученика и запослених наше школе

Ученици и запослени наше школе су узели учешће у хуманитарној акцији за помоћ Тамари Арсовић, оболелој ученици Друге економске школе. Прикупљена средства су у понедељак, 18. јуна 2012., уплаћена на одговарајући рачун.
Поред тога, велики број ученика је узео учешће у хуманитарној акцији куповином карата за концерт у Сава центру, који се овом пригодом организује.

јун

Признање најбољим матурантима генерације 2011/12.

У среду, 20. јуна 2012. године, у Свечаној сали школе додељена су признања најбољим матурантима.
Проф. др. Радмила Милентијевић је традиционално уручила награде ученику генерације и ученицима одељења.
Вуковци и ученици са одличним успехом у четвртом разреду су награћени поклон књигом од стране Високе струковне школе за предузетништво.