Састанак Савеза заједница и удружења средњих школа Србије

У петак, 2. септембра 2016. године, у нашој школи, одржан је састанак Савеза заједница и удружења средњих школа Србије. Састанку су присуствовале и представнице МПНТР-а, помоћник министра Снежана Марковић и Катарина Милановић.
Разматране су актуелне теме у образовању и договорени начини сарадње и рада на побољшању ефикасности система.

Бесплатан Wi-Fi за ученике

Од четвртка, 08.09.2016. године, почела је са радом бежична мрежа (mtS-WiFi) за ученике наше школе. Бесплатну мрежу ученици могу да користе у дворишту школе.

септембар

Општинско такмичење - Кошарка (М) и (Ж)

У четвртак и петак, 22. и 23. септембра 2016. године, одржано је Општинско такмичење у кошарци за дечаке и девојчице.
Женска кошаркашка екипа наше школе освојила је друго место, док мушка екипа није остварила запажен пласман.
Ученике су водили на такмичење наставници Ивана Митревски и Дарко Ђурђевић.