Хуманитарна акција запослених

Одлуком Наставничког већа, организована је хуманитарна акција у којој су запослени прикупили новчана средства за оболелу ученицу наше школе.
Акција је трајала од 22.08. до 19.09.2017. године.
Прикупљена новчана средства су уплаћена на рачун хуманитарне фондације БУДИ ХУМАН.

Састанак УО Заједнице

У уторак, 26. септембра 2017. године, наша школа је била домаћин састанка Управног одбора Заједнице економских, правно-биротехничких, трговинских и угоститељско-туристичких школа Србије (Заједница).

Хуманитарни концерт за Јовану

У четвртак, 28.09.2017. године, у Свечаној сали школе, одржан је хуманитарни концерт, у организацији Ученичког парламента школе и вероучитеља Саве Цуњака.
Прикупљена новчана средства су намењена за лечење Јоване, ученице наше школе,
Захваљујемо се свим ученицима, родитељима и запосленима школе који су узели учешће у овој акцији.
Такође, велика захвалност и дечијем хору Првог београдског певачког друштва и диригенту г-ђи Радмили Кнежевић, који су својим учешћем дали допринос акцији.
Јовани желимо да што пре победи болест.