децембар

У среду, 05. децембра 2018. године, одржана је економска трибина на тему "Значај лидерства и људског потенцијала у савременином пословном окружењу". Предавач је био проф. др Борко Сомборац, професор Факултета за менаџмент - ФАМ (Универзитет Унион - Никола Тесла) из Сремских Карловаца.

децембар

У четвртак, 06. децембра 2018. године, одржана је економска трибина на тему "Пословно предузетништво и вештина комуницирања". Предавач је био проф. др Драган Никодијевић, професор Универзитет Мегатренд.

Представљање ес Дневник

У четвртак и петак, 13. и 14. децембра 2018. године, у амфитеатру школе, просветним инспекторима и саветницима Републике Србије представљене су предности eс Дневникa.

Хуманитарни турнир у баскету

На иницијативу Ученичког парламента, наставници већа физичког васпитања реализовали су хуманитарни турнир у баскету, у периоду од 11. до 13. децембра 2018. године.
Прикупљена новчана средства од хуманитарног турнира и од родитеља одељења 2-7, уплаћена су на рачун оболеле ученице наше школе.

Захваљујем се свим ученицима, родитељима и запосленима школе који су узели учешће у овој акцији.

децембар

Обука будућих координатора за ес Дневник

У петак, 21. децембра 2018. године, у амфитеатру школе, одржана је обука за будуће координаторе eс Дневникa. Обуку су похађали запослени из основних и средњих школа Србије.

децембар

У петак, 21.12.2018.. године, у амфитеатру школе, одржана је Економска трибина на тему "Управљање пројектима у ИТ индустрији".
Предавач je биo доц. др Филип Јовановић, професор Факултета за пројектни и иновациони менаџмент - ПМЦ. Трибини су присустволе студенткиње ПМЦ-а Тамара Савковић и Милица Шурбатовић.

Трибину су организовале професорке Данијела Цветковић Павловић и Милка Марковић.

децембар

Удружење секретара основних и средњих школа

У понедељак, 24.12.2018. године, у амфитеатру школе, одржан је састанак Удружења секретара школа.

Новогодишњи и Божићни празници