Организација рада школе

У периоду од 7. до 18. децембра 2020. настава на даљину за сва одељења/групе се реализује по важећем распореду часова у послеподневној смени по наведеној сатници:

У истом периоду, наставници и ученици, у преподневној смени, могу да остваре непосредан контакт, из разлога закључивања оцене а по договореном распореду.

Сва лица која долазе у просторије школе имају обавезу да се придржавају мера превенције и сузбијања ширења инфекције узроковане вирусом COVID-19.

Пројекат - РАЗВОЈ ПРЕДУЗЕТНИШТВА КРОЗ ОДРЖИВИ РАЗВОЈ И ТУРИЗАМ

У периоду од 10.11. до 10.12.2020. године, ученици III и IV разреда учествовали су у пројекту "Развој предузетништва кроз одрживи развој и туризам". Пројекат је реализован у сарадњи са Институтом за одрживи и регионални развој уз подршку Секретаријата за омладину и спорт града Београда.

Ученици наше освојили су прво место у презентацији бизнис идеје.

Координатор тима школе била је наставник Ана Радивојевић.

Преузмите извештај са пројекта: Izvestaj - projekat Razvoj preduzetnistva kroz odrzivi razvoj i turizam-Ana Radivojevic-15122020.pdf

Зимски распуст за ученике у школској 2020/21.години

Зимски распуст за ученике почиње 21.12.2020. године и траје до 15.01.2021. године.
Први наставни дан у другом полугодишту је понедељак, 18.01.2021. године.
Начин реализације наставе биће накнадно објављен.

ЛИТЕРАРНИ И ЛИКОВНИ КОНКУРС ПОВОДОМ САВИНДАНА

Стручно веће српског језика и књижевности и литерарна секција расписују литерарни и ликовни конкурс поводом Савиндана.

Теме конкурса:

- Похвала Светом Сави
- Моје слово о миротворству
- Упечатљива слика са прославе Савиндана
- Лик Светог Саве у једном књижевном делу

Услови конкурса:

* Литерарни рад може бити у прози или стиху.
* Литерарни рад се доставља у електронском или штампаном облику.
* Ликовни рад - техника израде је слободна.
* Рок за предају рада је до среде, 20.01.2021. године, до 15:00 h.
* Рад се доставља предметном наставнику Српског језика и књижевности или библиотекару школе.

Преузмите текст конкурса: Literarni i Likovni konkurs povodom SAVINDANA-24122020.pdf