Почетак другог полугодишта 2020/21. године

Друго полугодиште почиње у понедељак, 18. јануара 2021. године.Настава се реализује по комбинованом моделу (непсредно и настава на даљину).
Од 18. до 22. јануара непосредну наставу похађа А група одељења и то пре подне непарна смена а после подне парна смена. Б група одељења похађа наставу на даљину, помоћу платформи Google Classroom и Google Meetings.

Литерарни и ликовни конкурс поводом Светог Саве

Поводом школске славе Свети Сава, објављен је литерарни и ликовни конкурс за ученике.
Конкурс је завршен 20. јануара 2021. године.

За најбољи литерарни рад, проглашен је рад ученице Ане Николић (3-2). Предметни наставник Виолета Милићевић.
За најбољи ликовни рад, проглашен је рад ученице Неде Панић (2-4). Предметни наставник Маја Ајбек.

Победнице конкурса за свој рад добијају новчану награду од бившег ученика наше школе, Саве Петровића, генерација 1993/94. године.

Комисија је радила у саставу: Весна Брдаревић, Милан Потребић, Мирела Бодрожић, Маја Ајбек и Наташа Ђоловић.

Састанак директора школа

У четвртак, 21.01.2021. године, у амфитетатру школе, одржан је састанак директора средњих школа општине Стари град и Савски венац са Д. Филиповићем, руководиоцем школске управе града Београда.

Тема састанка био је план уписа ученика у школској 2021/22. години и актуелна питања у просвети.

Школска слава Свети Сава - честитка

Школска слава Свети Сава

У среду, 27. јануара 2021. године, пригодном церемонијом прослављена је школска слава Свети Сава.
У  складу са мерама заштите од вируса, прослави су  присуствовали Петар Илић, председник Ученичког парламената и домаћин славе, запослени  и пријатељи школе.
Поводом школске славе биће уручене дипломе ученицима за постигнуте резултате у образовању, као и захвалнице професорима и пријатељима школе.
Преузмите списак похваљених и награђених: SVETI SAVA-Zahvalnice i diplome-22012021.pdf