Рад школе од 24. до 28. јануара 2022. - модел 2 - комбиновани модел

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 24.01.2022. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе за све ученике.

Распоред рада за период од 24. до 28.01.2022. године (парна смена пре подне а непарна смена после подне):

У понедељак и среду на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и петак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Сви ученици похађају наставу по моделу 2 – комбиновани модел наставе по важећем распореду часова.

Четвртак, 27.01.2022. године је радни - ненаставни дан.

Литерарни и ликовни конкурс поводом Светог Саве

Поводом школске славе Свети Сава, објављен је литерарни и ликовни конкурс за ученике. Конкурс је завршен 19. јануара 2022. године.

За најбољи ликовни рад, проглашен је рад ученице Дедовић Александре (4-3).

За најбоњи литерарни рад. комисија је донела одлуку да нема награђеног ученика.

Победница конкурса за свој рад добија новчану награду од бившег ученика наше школе, Саве Петровића, генерација 1993/94. године.

Комисија је радила у саставу: Драгана Бабић, Весна Брдаревић, Јована Милошевић, Милан Потребић, Маја Ајбек и Наташа Ђоловић.

Школска слава Свети Сава - честитка

Школска слава Свети Сава

У Четвртак, 27. јануара 2022. године, пригодном церемонијом прослављена је школска слава Свети Сава.
У  складу са мерама заштите од вируса, прослави су  присуствовали домаћин славе, запослени  и пријатељи школе.
Поводом школске славе биће уручене дипломе ученицима за постигнуте резултате у образовању, као и захвалнице професорима и пријатељима школе.
Преузмите списак похваљених и награђених: Zahvalnice i diplome-Korigovano 27012022.pdf

Рад школе од 31.01. до 04.02.2022. - модел 2 - комбиновани модел

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 31.01.2022. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе за све ученике.

Распоред рада за период од 31.01. до 04.02.2022. године (непарна смена пре подне а парна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Часови за ученике који су на непосредној настави трају 45 минута.

Вредновање ученика се реализује када су ученици у просторијама школе.